Strona Główna arrow Archiwum
Archiwum
Dzień Dziecka 2015
11.06.2015.
Dzień Dziecka to jeden z najbardziej lubianych przez dzieci dni w roku. W naszym zespole wyjątkowe obchody tego święta to już wieloletnia tradycja. Kilka godzin świetnej zabawy zapewniła kolejny rok firma FIKON z Łukowa.
 
Więcej…
 
Podsumowanie projektu Mistrzowie Kodowania 2015
02.06.2015.
Uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie - Aleksandra Nestorowicz, Marek Gasiuk i Kinga Hodun pod opieką pani Renaty Tomczuk reprezentowali szkołę podczas finału 2. edycji „Mistrzów Kodowania”, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 1 czerwca 2015r.

Więcej…
 
II REGIONALNY FESTIWAL KMO WSCHODNIEJ POLSKI RADOMYŚL 2015
01.06.2015.
Dnia 31 maja 2015r. uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie uczestniczyli w II Regionalnym Festiwalu KMO Wschodniej Polski, który w tym roku odbył się w Zespole Oświatowym w Radomyślu koło Zbuczyna. Było to drugie wspólne przedsięwzięcie zorganizowane przez Kluby Młodych Odkrywców działające w regionie siedleckim pod patronatem Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
 
Więcej…
 
Mateusz Rodak pięknie recytuje
01.06.2015.
Podczas powiatowych eliminacji XXXII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego uczeń klasy I naszej szkoły Mateusz Rodak zajął I miejsce w kategorii klas I-III. Pięknie recytował przezabawny wiersz Jana Brzechwy p.t. "Ciaptak" oraz fragment prozy Janiny Papuzinskiej "Nasza mama czarodziejka". Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu.
 
Nie rób drugiemu, tego co tobie nie miłe
01.06.2015.
W naszej szkole często gościmy różnorodne teatrzyki w ramach wychowania przez sztukę. 29 maja 2015 roku odwiedziło nas STUDIO ARTYSTYCZNE PREMIERA. Dwie sympatyczne panie zaprezentowały przedstawienie p.t. "Nie rób drugiemu tego, co tobie nie miłe". Uczniowie z zapartym tchem śledzili losy leśnego skrzata, który dokuczał wszystkim mieszkańcom lasu do czasu, kiedy i on sam znalazł się w podobnej sytuacji. Wtedy zrozumiał, że należy szanować wszystkich bez względu na to jak wyglądają. Treści przekazywane w bajce uczyły właściwych zachowań wobec rówieśników i doskonale wpisywały się w Program Wychowawczy Szkoły. Dzieciom podobały się barwne stroje aktorek, kukiełki i ciekawa scenografia. Niektórzy spośród uczniów chętnie brali aktywny udział w przedstawieniu, pomagając aktorom w odgrywaniu ról.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 55 - 63 z 313