Strona Główna arrow Archiwum
Archiwum
Konstruktorzy Marzeń ze szkoły podstawowej
29.09.2017.
Klub Młodego Odkrywcy MAŁY INŻYNIER działający w Zespole Szkolno-Wychowawczym w Huszlewie Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie znalazł się wśród dwunastu nagrodzonych klubów w ogólnopolskim konkursie grantowym „Konstruktorzy marzeń”.
 
Więcej…
 
Warsztaty profilaktyczne
28.09.2017.
Nie zbawię świata i nie deklaruję tego, ale mam świadomość, że przez moją muzykę mogę coś zmienić w życiu innych ludzi – mam nadzieję, że na lepsze. Mogę dać im coś z siebie, a może nawet pomóc – takie przesłanie wypłynęło w niecodziennego spotkania uczniów ZS-W w Huszlewie z Pawłem Przewoźnym w dn.28.09.2017 r., które odbyło się w ramach warsztatów profilaktycznych.
 
Więcej…
 
Gimnazjalne KMO w Trójmieście
22.09.2017.
Dzięki finansowemu wsparciu firmy Boeing i Centrum Nauki Kopernik w konkursie grantowym „Konstruktorzy marzeń” nasz klub KMO otrzymał środki pieniężne, które pozwoliły młodym odkrywcom zrealizować swoje nietuzinkowe pomysły.
 
Więcej…
 
Czytaj wszędzie i zimą i latem
20.09.2017.
19.09.2017r. uczniowie z kl. VII pod opieką p. K. Rzymowskiej i p. E. Ilczuk wybrali się na spacer literacki śladami zabytków Huszlewa. Do najważniejszych obiektów wyszczególnionych na trasie spaceru można zaliczyć min.: Zespół dworski pochodzący z XIX wieku, neogotycki kościół pw. św. Antoniego Padewskiego oraz arkadowa dzwonnico-brama stanowiąca wejście do parafialnego cmentarza. Z historią zabytków zapoznała uczniów p. Wiesławą Stefaniuk – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Huszlewie. Podczas spaceru czytaliśmy poezję św. Jana Pawła II, ks. Jana Twardowskiego oraz utwory A. Mickiewicza. Akacja była realizowana w ramach działań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
 
Nie ma śmieci - są surowce
16.09.2017.
"Nie ma śmieci - są surowce" pod tym hasłem 15 września 2017 r. społeczność naszej szkoły włączyła się do wolontariackiej akcji zainicjowanej przez Fundację Nasza Ziemia akcji Sprzątanie Świata – Polska 2017 r.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 18 z 313