Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne
Wydarzenia szkolne
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018
05.09.2017.
W poniedziałek, 4 września 2017 roku dyrektor szkoły - pani Renata Tomczuk oficjalnie inaugurowała nowy rok szkolny w Zespole Szkolno – Wychowawczym w Huszlewie. Wśród zebranych byli: wójt gminy – pan Stanisław Stefaniuk, proboszcz parafii pw. św. Antoniego – Józef Sobótka, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, uczniowie oraz rodzice.
 
Więcej…
 
Happening czytelniczy w Huszlewie
02.06.2017.
1 czerwca 2017r. Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie włączył się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania książek pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”.
 
 
Więcej…
 
Spotkanie z leśniczym
24.04.2017.
24 kwietnia odbyło się w naszej szkole ciekawe spotkanie z panią Agnieszką Kiszczak przedstawicielem Nadleśnictwa Sarnaki, która opowiedziała nam o ssakach drapieżnych żyjących w Polskich Lasach. Po prelekcji pani Agnieszka sprawdziła naszą wiedzę w quizie, który cieszył się ogromną aktywnością uczestników. Za prawidłowe odpowiedzi były też drobne upominki.
 
Dzien Ziemi
23.04.2017.
Uczmy miłości do przyrody,
uczmy spostrzegać jej piękno,
cieszyć się nim, podziwiać je,
a jednocześnie przestrzegajmy dzieci,
by tego piękna nie niszczyły
- H. Zdzitowiecka.
 
Dni Ziemi obchodzone 22 kwietnia to czas, kiedy ludzie na całym świecie łączą siły, aby uświadomić wszystkim, że wspaniałe dary przyrody trzeba wykorzystywać mądrze - tak, aby starczyło ich dla przyszłych pokoleń.
 
Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia
07.04.2017.
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku przebiegał on pod hasłem: „Depresja – porozmawiajmy o niej”. Nasza szkoła podjęła działania mające na celu podkreślenie wagi problemu jakim jest depresja. Wielu nauczycieli zaangażowało się w promowanie działań, mających na celu uświadamianie społeczeństwu czym jest depresja, jak można zapobiegać i co robić gdy pojawi się wśród nas. W trosce o zdrowie dzieci i młodzieży wychowawcy przeprowadzili pogadanki, prezentacje, jak i konkursy na ten temat. Na holu umieszczono również gazetkę informacyjną o depresji a także sporządzono ulotkę informacyjną skierowaną do rodziców.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 298