Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne
Wydarzenia szkolne
Jadą, jadą w świat sankami – kulig połączony z dokarmianiem zwierząt
25.01.2016.
Uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie dobrze wykorzystali ostatnie dni śnieżnej zimy i 25 stycznia wzięli udział w kuligu połączonym z dokarmianiem zwierząt. Organizatorami tej akcji byli Waldemar, Piotr i Karol Zienkiewicz – myśliwi z Warszawskiego Koła Łowieckiego, którzy od wielu już lat współpracują ze szkołą.

Więcej…
 
Europejski Dzień Zdrowego Gotowania i Jedzenia
06.11.2015.
Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Śniadanie daje moc". W piątek 06.11.2015 r. w związku z obchodami Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania dzieci z klas I-III z pomocą rodziców najpierw przygotowali, a później wspólnie spożyli pyszne i zdrowe śniadanie. Były to kanapki, owoce, warzywa i mleko. Celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie świadomości uczniów i rodziców na temat zdrowego odżywiania, a zwłaszcza roli śniadania w diecie dziecka, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia.
 
Więcej…
 
Konkursy o Janie Pawle II
04.11.2015.
W miesiącu październiku 2015r. pod kierunkiem katechetki pani Wiesławy Głuchowskiej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie odbyły się następujące konkursy z okazji XV DNIA PAPIESKIEGO pod hasłem " Jan Paweł II - Patron Rodziny" oraz dnia liturgicznego wspomnienia świętego Jana Pawła II, skierowne do uczniów klas I-VI szkoły podstawowej.
 
Więcej…
 
Ślubujemy...
30.10.2015.
29 października 2015 roku w naszej szkole był ważnym dniem dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Wtedy to odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie.

Więcej…
 
Święto Patronów
23.10.2015.
Istnieją Ludzie, którzy w naszej pamięci powinni pozostać na zawsze. Są nimi na pewno patroni Zespołu Szkolno – Wychowawczego w Huszlewie – Święty Jan Paweł II i Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński. Ich szkolne święto obchodziliśmy 22 października. W tym roku dodatkową okazją do uroczystego świętowania był XV Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – papież rodziny. Obaj nasi patroni rodzinę i jej dobro stawiali wśród wartości najważniejszych dla każdego człowieka, społeczeństwa i świata. W obchodach Dnia Patrona uczestniczyła cała społeczność szkolna- pani dyrektor Teresa Chwesiuk, nauczyciele, ks. Krzysztof Sobczuk , uczniowie i pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycił nas również ks. proboszcz Józef Sobotka.
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 37 - 45 z 310