Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne
Wydarzenia szkolne
20 listopada Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka
22.11.2016.
21 listopada obchodziliśmy uroczyście w naszej szkole Dzień Praw Dziecka. W tym dniu uczniowie z Trójki Samorządu Uczniowskiego: Patrycja Kamińska z kl.V, Maja Wawryniuk z kl. IV, Magdalena Sulima z kl. VI i Arkadiusz Gez z kl. VI, przypomnieli o prawach dziecka zawartych w Konwencji o Prawach Dziecka. Wśród najważniejszych wymienili min.: prawo do życia, do tożsamości, do wychowania w rodzinie, do opieki zdrowotnej, do prywatności. Prowadzący wspomnieli także, że wszyscy mamy obowiązki, których przestrzeganie jest nieodłącznym warunkiem pokoju i harmonii. Wszystkie te informacje przygotowane były w formie ciekawej prezentacji multimedialnej, którą obejrzały dzieci z przedszkola, uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Nad przebiegiem całości czuwała p. Katarzyna Rzymowska.
 
XVI Dzień Papieski
22.10.2016.
W dniu 21 października uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno –Wychowawczego w Huszlewie ze sztandarami szkół udali się do kościoła na Eucharystię w przeddzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II. Uroczystą Eucharystię celebrował ks. Krzysztof Sobczuk, a oprawę liturgiczną przygotowali uczniowie szkół wraz z katechetką Wiesławą Głuchowską i panią Marzeną Kulicką, która ubogaciła Mszę Świętą śpiewem i grą na gitarze.
 
Więcej…
 
#MEGAMISJA
18.10.2016.

W ramach zajęć świetlicowych w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie w roku szkolnym 2016/2017 realizowany jest program nowoczesnej edukacji - MegaMisja organizowany przez Fundację Orange.
 
Więcej…
 
Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasnej Górze
14.10.2016.
W dniach 12-13 października 2016r. na Jasnej Górze odbył się zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, którego organizatorem i przewodnikiem była katechetka Wiesława Głuchowska.
 
Więcej…
 
Uratujmy krainę baśni
28.09.2016.
27 września 2016 r. w naszej szkole odbył się spektakl pt. ”Uratujmy krainę baśni” w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego Magik w Białymstoku. Uczniowie przedszkola i klas 1-4 przenieśli się do magicznej krainy baśni, w której spotkali bohaterów ze znanych bajek: „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”, „Trzy małe świnki”, „Ali Baba i 40 rozbójników”. Wraz z głównym bohaterem spektaklu-Jacusiem nasi uczniowie uratowali „Księgę bajek”, którą uwięził Telewizorek. Dzieci przekonały się, że nie warto spędzać całego wolnego czasu na oglądaniu telewizji i graniu w gry komputerowe, bo prawdziwe bogactwo kryje się w książkach i baśniach.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 18 z 298