Strona Główna arrow Sukcesy uczniów
Sukcesy uczniów
Bezpieczna droga do szkoły 2013
09.02.2014.
Uczniowie naszego zespołu w finale powiatowego konkursu „Bezpieczna droga do szkoły”, który odbył się 4 października 2013r. w Zespole Szkół im. Bohaterów Akcji V2 w Sarnakach, zajęli następujące miejsca:
1 miejsce Łukasz Malczuk – uczeń klasy 2 gimnazjum (kat. chłopcy, gimnazjum),
2 miejsce Marta Osiej – uczennica klasy 2 gimnazjum (kat. dziewczyny, gimnazjum),
2 miejsce Rafał Gasiuk – uczeń klasy 2 gimnazjum (kat. chłopcy, gimnazjum),
3 miejsce Jakub Sobieszczuk - uczeń klasy 6 szkoły podstawowej (kat. chłopcy, szkoła podstawowa).
 
Uczniowie ci otrzymali cenne nagrody rzeczowe, dzięki wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz sprawności fizycznej - przejeździe po torze rowerowym.
 
Popisy młodych aktorów
15.04.2013.
16 kwietnia 2013r. szkolna grupa teatralna Mahukażur w składzie: Jakub Sobieszczuk, Dominika Kierczuk, Zuzanna Gez, Wiktoria Poznańska, Aleksandra Potocka, Karolina Filipczuk, Kinga Bagłaj, Bartosz Lenard, Emilia Wawryniuk, Paulina Piotrowska, Patrycja Pawłowska, Kamil Zienkiewicz, Tomasz Sajna, Natalia Stefanowicz, Martyna Tymoszuk, po występach w konkursie Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska" zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.
 
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe 2012 w Czuchowie
02.10.2012.
W dn. 01.10.2012r w Czuchowie rozegrano Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe.
 
Reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie zajęli następujące miejsca:
- kategoria chłopcy kl. V - III miejsce – Dominik Kujko,
- kategoria chłopcy kl. VI – V miejsce – Leszczuk Bartek.
Powyżsi uczniowie awansowali na Rejonowe Indywidualne Biegi Przełajowe do Siedlec, które odbędą się 10.10.2012r.
Więcej…
 
Konkurs plastyczny zorganizowany przez KRUS
06.06.2012.
Uczniowie szkoły podstawowej zdobyli dobre lokaty i otrzymali nagrody rzeczowe w konkursie plastycznym zorganizowanym przez KRUS pt. " Czy upadek to przypadek". W kategorii klas I-III na etapie gminnym: I miejsce Kinga Bagłaj kl. 2, II miejsce Julia Łaźko kl. 2. W kategorii kl. IV-V III miejsce zajął Jakub Sobieszczuk kl. 4. Nauczyciel rowadzący p. Anna Wróbel.
 
 
Matematyka Innego Wymiaru 2012
06.06.2012.
Uczniowie naszej szkoły za udział w Ogólnopolskich Matematycznych Mistrzostwach Dzieci i Młodzieży w ramach projektu Matematyka Innego Wymiaru otrzymali pamiątkowe dyplomy:
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 35