Strona Główna arrow Sukcesy uczniów
Sukcesy uczniów
III miejsce w Turnieju BRD
27.04.2016.
Reprezentacja Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Huszlewie w składzie: Łukasz Malczuk, Paweł Mironiuk i Bartosz Leszczuk pod opieką p. Agnieszki Borysiuk wywalczyła III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w szkole w Sarnakach. Głównym celem rywalizacji jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej, poprzez popularyzowanie roweru jako środka transportu. SERDECZNIE GRATULUJEMY!
 
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe - Czuchów 2015
07.10.2015.
Dnia 29 września 2015r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Czuchowie.
 
Więcej…
 
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015
16.04.2015.
Dnia 15 kwietnia 2015r. reprezentacja Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Huszlewie w składzie: Marta Osiej, Łukasz Malczuk i Adam Niciporuk, wywalczyła II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym, które odbyły się w szkole w Olszance. Głównym celem rywalizacji jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej, poprzez popularyzowanie roweru jako środka transportu.
 
NASZEJ DRUŻYNIE SERDECZNIE GRATULUJEMY!
 
Sukces Izy w konkursie recytatorskim
05.11.2014.
4 listopada uczennica III klasy naszego gimnazjum - Izabela Kierczuk zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Patriotyzm w poezji’’ zorganizowanym przez Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości  w Starej Kornicy. Izie serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.
 
Sukcesy sportowe 2013/2014
01.07.2014.
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 14