Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne
Happening czytelniczy w Huszlewie
02.06.2017.
1 czerwca 2017r. Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie włączył się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania książek pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”.
 
 
Więcej…
 
Światowy Dzień Zdrowia
07.04.2017.
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W tym roku przebiegał on pod hasłem: „Depresja – porozmawiajmy o niej”. Nasza szkoła podjęła działania mające na celu podkreślenie wagi problemu jakim jest depresja. Wielu nauczycieli zaangażowało się w promowanie działań, mających na celu uświadamianie społeczeństwu czym jest depresja, jak można zapobiegać i co robić gdy pojawi się wśród nas. W trosce o zdrowie dzieci i młodzieży wychowawcy przeprowadzili pogadanki, prezentacje, jak i konkursy na ten temat. Na holu umieszczono również gazetkę informacyjną o depresji a także sporządzono ulotkę informacyjną skierowaną do rodziców.
 
Choinkowe pląsy
10.02.2017.
Tradycyjnie w karnawale w wielu szkołach odbywają się bale choinkowe. Uczniowie naszego zespołu, hołdując tej tradycji, 9 lutego uczestniczyli w takiej zabawie zorganizowanej dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, pracowników szkoły oraz Rady Rodziców.
 
Więcej…
 
NIEZWYKŁA LEKCJA PRZYRODY
26.01.2017.
25 stycznia 2017 roku dzięki współpracy z Kołem Łowieckim nr 79 Warszawa „Wola” a w szczególności z Panami Karolem, Piotrem i Waldemarem Zienkiewiczami odbył się kulig do „leśnej stołówki”. Udział w nim wzięli uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie, którzy zaangażowali się w akcję zbiórki żołędzi i kasztanów. Podsumowaniem całej akcji był wyjazd na kulig połączony z dokarmianiem zwierząt, zebranymi jesienią kasztanami i żołędziami.
 
Więcej…
 
Odwiedziny u naszych sąsiadów - wizyta na Białorusi
14.01.2017.
13 stycznia 2017 roku grupa uczniów z naszego gimnazjum wraz z opiekunami pojechała na jednodniową wycieczkę na Białoruś.
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 179