Strona Główna
Wydarzenia
Konkurs "JARZYNOWA KUKIEŁKA"
29.10.2017.
27 października 2017 r. odbył się w Oddziale Przedszkolnym w Huszlewie konkurs na „Jarzynową kukiełkę”, którego organizatorkami były: p. Agnieszka Garbowicz oraz p. Katarzyna Rzymowska. Celem konkursu było m. in. rozwijanie wyobraźni i kreatywności podczas tworzenia kukiełek, promocja zdrowego stylu życia oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Dzieci, pod kierunkiem rodziców, wykonały przepiękne, ciekawe i niezwykle zabawne prace. Wykazały się przy tym pomysłowością i oryginalnością wprawiając w zachwyt koleżanki i kolegów.
 
Wszystkim dzieciom oraz rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu kukiełek owocowo – warzywnych.
 
Happening czytelniczy w Huszlewie
02.06.2017.
1 czerwca 2017r. Zespół Szkolno-Wychowawczy w Huszlewie włączył się do ogólnopolskiej akcji masowego czytania książek pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”.
 
 
Więcej…
 
Choinkowe pląsy
10.02.2017.
Tradycyjnie w karnawale w wielu szkołach odbywają się bale choinkowe. Uczniowie naszego zespołu, hołdując tej tradycji, 9 lutego uczestniczyli w takiej zabawie zorganizowanej dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, pracowników szkoły oraz Rady Rodziców.
 
Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
25.11.2016.
Dnia 25.11.2016 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia, podczas którego każde z dzieci przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem. Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie, pluszowe misie opanowały nasze przedszkole. Dzieci z wielką radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Wspólnie z misiami uczestniczyły w różnych zabawach i zajęciach. Były tańce, śpiewanie piosenek, zabawy ruchowe i plastyczne. Przedszkolaki poznały również bajki o misiach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem
 
Uratujmy krainę baśni
28.09.2016.
27 września 2016 r. w naszej szkole odbył się spektakl pt. ”Uratujmy krainę baśni” w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego Magik w Białymstoku. Uczniowie przedszkola i klas 1-4 przenieśli się do magicznej krainy baśni, w której spotkali bohaterów ze znanych bajek: „Czerwony Kapturek”, „Kot w butach”, „Trzy małe świnki”, „Ali Baba i 40 rozbójników”. Wraz z głównym bohaterem spektaklu-Jacusiem nasi uczniowie uratowali „Księgę bajek”, którą uwięził Telewizorek. Dzieci przekonały się, że nie warto spędzać całego wolnego czasu na oglądaniu telewizji i graniu w gry komputerowe, bo prawdziwe bogactwo kryje się w książkach i baśniach.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 64