Strona Główna
Wydarzenia
Wycieczka do Droblina
13.05.2015.
Dnia 12 maja 2015r. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Huszlewie uczestniczyły w wycieczce do Dworu Droblin. Z wielką radością zwiedzały pałac, ogród, stajnię, jeździły bryczką, kucykiem, bawiły się na placu zabaw. Przy pięknej pogodzie ze smakiem zjadły własnoręcznie przypieczone kiełbaski na ognisku.
 
Zabawa choinkowa 2015
12.02.2015.
11 lutego 2015r. w Przedszkolu Samorządowym w Huszlewie odbył się Choinkowy Bal Przebierańców.
 
Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka
07.02.2015.
„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.
Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość,
poczucie humoru, komfort, lekcje życia.
Oraz, co najważniejsze, ciasteczka"
Rudolph Giuliani
 
W dniu 06.02.2015r. w Przedszkolu Samorządowym w Huszlewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia bardzo licznie odwiedzili nas zaproszeni goście, których bardzo serdecznie przywitała pani Dyrektor Renata Tomczuk. Dzieci ze wszystkich grup przygotowały okolicznościowe występy i prezenty dla swoich najdroższych Babć i Dziadków. Bardzo było nam miło gościć zacnych dziadków i babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przedszkolu za rok.
 
Mikołajki
06.12.2014.
6 grudnia 2014r. nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Św. Mikołaj został gorąco przywitany piosenką śpiewaną przez przedszkolaków, zaproszony został do wspólnej zabawy i śpiewów. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja za rok obiecując, że w kolejnym roku będą bardzo grzeczne.
 
Z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej
05.12.2014.
W dniu 4 grudnia 2014 roku starsza grupa przedszkolaków wraz ze swoją wychowawczynią panią Beatą Semeniuk, w ramach programu Cała Polska Czyta dzieciom udały się do Biblioteki Publicznej. Panie bibliotekarki Wiesława Stefaniuk i Halina Harke opowiedziały dzieciom o zasadach jakie obowiązują w bibliotece, założyły dzieciom karty i każdy mógł wypożyczyć sobie książkę. Na zakończenie dzieci wysłuchały ciekawego opowiadania przeczytanego przez panią Wiesławę Stefaniuk.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje: 19 - 27 z 64