Strona Główna
Wydarzenia
Oglądamy przedstawienie w wykonaniu grupy AKADA
01.11.2014.
31 października2014r. nasza szkoła gościła aktorów ze Studia Artystycznego "AKADA". Wykonawcy zaprezentowali przedstawienie pt.:" Fernando przepędza lenia". Główny bohater Fernando zmagał się z lenistwem. Na szczęście z pomocą przyszli mu przyjaciele i wszystko skończyło się pomyślnie. Tym razem dzieci nie tylko były widzami, ale brały czynny udział w tym przedstawieniu, pomagając aktorom śpiewać znane piosenki. Radość na twarzach naszych uczniów świadczyła o tym, że przedstawienie bardzo im się podobało.
 
Spotkanie z Biskupem Diecezji Siedleckiej Ks. Piotrem Sawczukiem
28.10.2014.
„Bądź pozdrowiony Gościu nasz, w radosne progi nasze wejdź...”
Słowami tej piosenki społeczność Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie powitała dostojnego gościa – Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Piotra Sawczuka, który odwiedził naszą szkołę 27 października. Razem z ks. biskupem przybyli też: ks. sekretarz Jarosław Ruciński, ks. Józef Sobótka proboszcz naszej parafii oraz ks. Krzysztof Nowachowicz wikariusz i nauczyciel religii w gimnazjum.
 
Więcej…
 
Uroczyste otwarcie placu zabaw w Samorządowym Przedszkolu w Huszlewie
02.10.2014.
Dnia 1 października 2014r. w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie placu zabaw.
Więcej…
 
Do szkoły wrócić już czas
02.09.2014.
1 września uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie rozpoczęli nowy rok szkolny. Potrwa on do 26 czerwca 2015 roku.
 
Więcej…
 
Dzień Matki i Ojca
28.06.2014.
My rodzinę dobrą mamy,
zawsze razem się trzymamy!
I choć czasem czas nas goni,
My jak palce jednej dłoni!
 
Dzieci z naszego przedszkola z okazji zbliżającego się Dnia Matki i Ojca dla swoich rodziców przygotowały akademię. Były wierszyki, piosenki, tańce i upominek dla mamy i taty. Na rodziców czekała również niespodzianka w postaci tańców i słodkiego poczęstunku. Życzenia z okazji święta złożyły rodzicom pani dyrektor Renaty Tomczuk i pani wicedyrektor Teresa Chwesiuk.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje: 28 - 36 z 64