Strona Główna
Wydarzenia
Gimnazjaliści w przedszkolu
15.02.2014.
14 lutego uczniowie klasy II naszego gimnazjum odwiedzili Samorządowe Przedszkole w Huszlewie, aby wystawić maluchom mini sztukę pt. „Recepta na zdrowie”.
 
Więcej…
 
Choinkowy Bal Przebierańców
14.02.2014.
13 lutego 2014r. w Przedszkolu Samorządowym w Huszlewie odbył się Choinkowy Bal Przebierańców. Dzieci w tym dniu poprzebierały się za różne postacie z bajek, nie zabrakło też policjanta, strażaka czy kierowcy rajdowego. Czas umilił im DJ Pyzdra, który przygotował wiele konkursów i zabaw przy popularnych melodiach z różnych stron świata, które królują na dyskotekach oraz przy piosenkach dziecięcych. Na Balu gościły dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do naszego przedszkola. Świetnie bawiły się w gronie naszych przedszkolaków. Rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek. Rozbawione dzieci niespodziewanie odwiedził Święty Mikołaj i wszystkich obdarował słodkimi prezentami. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.
 
Kochanej Babci, Kochanemu Dziadkowi
21.01.2014.
W Przedszkolu Samorządowym w Huszlewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez dzieci z grupy I i II. Było bardzo rodzinnie i sympatycznie. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny składający się z wierszy i piosenek oraz przygotowały kolorowe laurki i słodkie upominki, którymi obdarowały przybyłych gości. Życzenia zacnym gościom w dniu ich święta złożyła pani Renata Tomczuk - Dyrektor Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie. W imieniu Babć i Dziadków podziękowanie za przygotowaną uroczystość złożył pan Stanisław Andrzejczuk. W miłej i przyjaznej atmosferze czas szybko minął, pozostawiając niezapomniane wspomnienia.
 
Wigilia
20.12.2013.
20 grudnia 2013r. odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyła cała społeczność przedszkolna. Pani dyrektor Renata Tomczuk oraz pani wicedyrektor Teresa Chwesiuk złożyły wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Później wszyscy dzielili się opłatkiem, składali sobie wzajemnie życzenia oraz wspólnie kolędowali. Na koniec uroczystości częstowali się słodkościami. Dzieci z pierwszej grupy wręczyły wszystkim dorosłym kartki z życzeniami świątecznymi.
Więcej…
 
Wspólne czytanie książek
19.12.2013.
18 grudnia 2013r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie w składzie: Wiktoria Poznańska, Aleksandra Potocka i Kamil Zienkiewicz udali się do Przedszkola Samorządowego w Huszlewie, aby w miłej i świątecznej atmosferze spędzić czas z młodszymi koleżankami i kolegami przy wspólnym czytaniu opowiadań wigilijnych.
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje: 37 - 45 z 64