Strona Główna arrow Wydarzenia
Wydarzenia
Proszę pani, proszę pana ekologia dziś od rana
12.06.2013.
11 czerwca 2013r. przedszkolacy wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się do Szkoły Podstawowej w Huszlewie na program artystyczny pt. „Proszę pani, proszę pana ekologia dziś od rana”. W trakcie spotkania „Ekomuszkieter” udzielił wszystkim wielu cennych rad na temat segregacji śmieci, recyklingu oraz sprzątania po swoim psie. Były też ciekawe wierszyki, piosenki i konkursy dotyczące ekologii, w których chętnie uczestniczyły nasze maluchy.
 
Tańczyć każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej...
10.06.2013.
W roku szkolnym 2012/2013 dzieci z Samorządowego Publicznego Przedszkola w Huszlewie miały możliwość korzystania z lekcji tańca. Kurs był prowadzony przez pana Stanisława Juszczyka ze szkoły tańca Amigo Dance. W ramach kursu dzieci nauczyły się podstawowych kroków tanecznych oraz poznały różne formy tańca. Zajęcia te cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci.
 
Komputer i bajki
07.06.2013.
6 czerwca 2013r. Przedszkole w Huszlewie odwiedzili uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Huszlewie w celu zaprezentowania swoim młodszym kolegom i koleżankom przedstawienia pt. „Komputer i bajki”. Na zakończenie  przedszkolacy musieli wykazać się znajomością bajek, uczestnicząc w konkursie zorganizowanym przez trzecioklasistów. Ponadto każdy przedszkolak otrzymał kolorową naklejkę, a pani Katarzyna Rzymowska zaprosiła wszystkie dzieci do odwiedzania szkolnej biblioteki i wypożyczania książek. Serdecznie dziękujemy dzieciom i pani Kasi za ciekawe i wartościowe przedstawienie.
 
Dzień Dziecka
06.06.2013.
Z okazji Dnia Dziecka 5 czerwca 2013r. przedszkolacy uczestniczyli w festynie, który odbył się w Zespole Szkolno – Wychowawczym w Huszlewie. Chętnie korzystały ze zjeżdżalni, trampoliny i dmuchanego pałacu. Dodatkowo każdego dziecko otrzymało bezpłatnie hod-doga, soczek i loda. Zabawa była udana.
 
Wycieczka do Droblina
05.06.2013.
W dniu 4 czerwca 2013r. dzieci z przedszkola wyjechały na jednodniową wycieczkę do Droblina. Dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu jeżdżąc na kucykach i bryczkami, rywalizując w grach i zawodach sportowych. Uwieńczeniem wyjazdu było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Wszystkie dzieci wróciły bardzo zadowolone i wypoczęte.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. » koniec »»

Pozycje: 46 - 54 z 63