Strona Główna
Wydarzenia
Dzień Babci i Dziadka
23.01.2016.
„Jak bardzo Was kochamy, chyba o tym wiecie, bo jesteście dla nas najlepsi na świecie.”  
Dnia 23 stycznia 2016r odwiedzili nas babcie i dziadkowie, aby podziwiać popisy swoich wnucząt przygotowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
 
Mikołaj u Przedszkolaków
08.12.2015.
Dnia 7 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Od samego rana dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę miłego gościa. Wszyscy przywitaliśmy św. Mikołaja bardzo gorąco i zaprosiliśmy go do wspólnej zabawy, która zakończyła się wręczeniem prezentów oraz pamiątkowymi zdjęciami. Starsze dzieci otrzymały maskotki natomiast młodsze puzzle i książeczki. Żegnany okrzykami odjechał odwiedzić kolejne dzieci.
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
03.12.2015.
Dnia 25.11.2015 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione pluszowe maskotki. Z przyniesionymi do przedszkola Misiami tańczyły przy piosenkach: „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie”, „Niedźwiadki niejadki” . Dzieci oraz Misie świetnie bawiły się podczas wykonywania zadań sprawnościowych i torów przeszkód. Słuchały wierszyków o Misiach, ochoczo odpowiadały na zadawane zagadki oraz wykonały piękne prace plastyczne. Wspólnie oglądały bajki o najbardziej znanym misiu w Polsce „Miś Uszatek”. Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.
 
Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili:
Kto jest dzieci przyjacielem? - Mały miś!
Kto tajemnic zna tak wiele? - Mały miś!
Miś choć mały, choć nieśmiały, wielkie serce ma!
Pocieszyciel doskonały - każdy misia swego ma.
 
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.
 
Wizyta w szkolnej bibliotece
03.10.2015.
Dnia 02.10.2015r. starsza grupa przedszkolaków odwiedziła bibliotekę szkolną. Pani bibliotekarka Katarzyna Rzymowska opowiedziała dzieciom do czego służy biblioteka i jakie zasady w niej obowiązują. Przygotowała również ciekawe atrakcje - dzieci odgadywały zagadki dotyczące postaci z różnych bajek oraz wysłuchały baśni o Brzydkim Kaczątku. Na koniec pani Kasia założyła dzieciom karty po to, aby każdy mógł wypożyczyć sobie książkę. Z pewnością będziemy regularnie odwiedzać szkolną bibliotekę, aby rozwijać pasję czytania.
 
Dzień Przedszkolaka
25.09.2015.
W dniu 24.09.2015r. w naszym przedszkolu po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci brały udział w różnorodnych zabawach i wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki. Ten dzień dostarczył wszystkim dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 18 z 64