Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne
Wydarzenia szkolne
Bartek Chomiuk laureatem konkursu
04.03.2020.
Bartłomiej Chomiuk uczeń klasy II Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie, zajął I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Łosicach, pt. „Człowiek, przyroda, zabytek, ciekawe miejsce - impresje jesienne z powiatu łosickiego”, który miał na celu zainspirowanie młodzieży do poznania powiatu łosickiego. Nagrodę uczniowi wręczyli Starosta Powiatu Łosickiego - Katarzyna Klimiuk, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Barbara Michoń oraz radny Paweł Czmoch.
 
Gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
Wspólne kolędowanie w parafii Huszlew
07.01.2020.
Wyjątkowo okazale przebiegały tegoroczne uroczystości Święta Trzech Króli w parafii Huszlew. Z inicjatywy kanonika ks. proboszcza Józefa Sobotki w świetlicy w Huszlewie licznie zgromadzili się parafianie na wspólne śpiewanie kolęd.
 
Więcej…
 
Kolędnicy Misyjni 2019/2020
30.12.2019.
Każdego roku uczniowie naszej szkoły, należący do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, podejmują trud kolędowania dla swoich rówieśników z różnych części świata. Tegoroczne przedsięwzięcie dedykowane było małym mieszkańcom Amazonii.
 
Więcej…
 
Wigilia
23.12.2019.
W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie w środę 18 grudnia 2019 roku, odbyła się Wigilia Szkolna. Uczniowie i nauczyciele wraz z zaproszonymi gośćmi: rodzicami, księdzem proboszczem oraz myśliwymi z Koła Łowieckiego ,,Wola” Warszawa, którzy jak co roku zaszczycili nas swoją obecnością, spędzili ten dzień w prawdziwie świątecznej atmosferze.
 
Więcej…
 
Wyjazd mikołajkowy uczniów klas młodszych do Białej Podlaskiej
13.12.2019.
11 i 12 grudnia 2019 roku uczniowie klas: 0, I, II, IIIa i IIIb naszej szkoły wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę w ramach szkolnych mikołajek do Białej Podlaskiej.
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 39