Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne
Wydarzenia szkolne
Eksperymentujemy w e-Laboratorium
06.11.2020.

6 listopada uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej wezmą udział w warsztatach e-Laboratorium, które poprowadzą edukatorzy z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy. Zajęcia odbędą się z wykorzystaniem platformy TEAMS. 

 

 

Harmonogram warsztatów:

 

9:00 - 9:45  Skąd biorą się barwy? KLASA 7

10:00 - 10:45  

 
Europejski Dzień Języków Obcych
30.09.2020.
28 i 29 września w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie obchodzony był Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie brali udział w różnorodnych grach i zabawach językowych, quizach wiedzy na temat Anglii, Rosji i Grecji. Uczyli się witać i żegnać w różnych językach, powtarzali łamańce językowe. Dzieci z klas IV - VIII wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym, pt.: „Poznajemy kraje Europy”. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu dowolną techniką plastyczną w formie plakatu wybranego kraju europejskiego. Wszystkie prace uczniów zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie.
 
„Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój nr projektu POWERSE-2019-1-PL01-KA101-064382 pt.: „Profesjonalny nauczyciel konstruktorem marzeń młodych Europejczyków”.

 

 
 
Narodowe czytanie 2020
07.09.2020.
W sobotę 5 września o godz. 12.00 w Ogrodzie Saskim w Warszawie Para Prezydencka zainaugurowała
 
 
Więcej…
 
Bartek Chomiuk laureatem konkursu
04.03.2020.
Bartłomiej Chomiuk uczeń klasy II Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie, zajął I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Łosicach, pt. „Człowiek, przyroda, zabytek, ciekawe miejsce - impresje jesienne z powiatu łosickiego”, który miał na celu zainspirowanie młodzieży do poznania powiatu łosickiego. Nagrodę uczniowi wręczyli Starosta Powiatu Łosickiego - Katarzyna Klimiuk, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Barbara Michoń oraz radny Paweł Czmoch.
 
Gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
Wspólne kolędowanie w parafii Huszlew
07.01.2020.
Wyjątkowo okazale przebiegały tegoroczne uroczystości Święta Trzech Króli w parafii Huszlew. Z inicjatywy kanonika ks. proboszcza Józefa Sobotki w świetlicy w Huszlewie licznie zgromadzili się parafianie na wspólne śpiewanie kolęd.
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 42