Strona Główna arrow Wydarzenia
Wydarzenia
Przedszkole - BLOG
07.06.2020.
Serdecznie zapraszamy Państwa do przeglądania naszego bloga, na którym będziemy prezentować prace naszych Kochanych Przedszkolaków.
 
Blog jest dostępny pod adresem http://przedszkolehuszlew.blogspot.com/
 
Nauczanie zdalne z wykorzystaniem metod i technik na odległość
25.03.2020.
Szanowni Państwo,
 
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku rozpoczynamy nauczanie zdalne z wykorzystaniem metod i technik na odległość, co oznacza wykorzystanie w procesie edukacji wszelkich dostępnych środków komunikacji, które nie wymagają osobistego kontaktu ucznia z nauczycielem: e-dziennika, materiałów dostępnych na stronach internetowych rekomendowanych przez MEN m.in. platformy http://epodreczniki.pl oraz stron www.cke.gov.pl (stron Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych), gdzie zamieszczane są materiały przydatne szczególnie dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty, www.gov.pl/zdalnelekcje, a także informacji dostępnych na stronie ministerstwa edukacji www.men.gov.pl, materiałów prezentowanych w programach publicznej telewizji i radiofonii, a także możliwość skorzystania z materiałów edukacyjnych wskazanych przez nauczyciela, w tym w oparciu o podręczniki, zeszyty ćwiczeń, które wszyscy uczniowie posiadają.
 
Więcej…
 
Konsultacje specjalistów
17.03.2020.
W okresie zawieszenia zajęć szkolnych tj. w dniach 12 - 25 marca br. nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Wszelkich konsultacji i porad udzielają telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.
 
Więcej…
 
APEL DO RODZICÓW
16.03.2020.
Poniżej publikujemy apel do rodziców w związku z zawieszeniem zajęć szkolnych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z tymi dokumentami. 
 
Więcej…
 
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
11.03.2020.
Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
 


Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 15