Strona Główna arrow Wydarzenia
Wydarzenia
CHOINKA NOWOROCZNA
18.01.2019.
17 stycznia 2019 r przedszkolaki bawiły się na Zabawie Choinkowej. W tym dniu dzieci założyły piękne stroje karnawałowe. Wszyscy razem tańczyli na pięknie udekorowanej sali wraz z Zespołem Happy Event Animacje. Zabawy, które prowadzili animatorzy bardzo podobały się dzieciom, a najbardziej spodobały się postaci Myszki Miki i Kaczora Donalda. Byli także najbliżsi przedszkolaków- mamy, tatusiowie, rodzeństwo i … ktoś, na kogo wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością, czyli Mikołaj, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Nie zabrakło także poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszyscy świetnie się bawili, do domów wrócili wyczerpani tańcami, ale pełni wrażeń.
 
Mikołajki
07.12.2018.
Dnia 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Od samego rana dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę znakomitego gościa. Wszyscy przywitaliśmy św. Mikołaja bardzo gorąco i zaprosiliśmy go do wspólnej zabawy, która zakończyła się wręczeniem prezentów oraz pamiątkowymi zdjęciami. Żegnany wesołymi okrzykami odjechał odwiedzić kolejne dzieci. Do zobaczenia za rok !
 
Dzień Pluszowego Misia
26.11.2018.
Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.
 
Więcej…
 
100 lat Niepodległości Polski
10.11.2018.
Treści z zakresu wychowania patriotycznego są ważnym elementem pracy z dziećmi i realizowane są w ramach różnorodnych zajęć wychowawczych i edukacyjnych. W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Polski nasze przedszkole włączyło się do obchodów uczczenia tego wydarzenia.
 
Więcej…
 
Dzień Przedszkolaka
26.09.2018.
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"
 
Dnia 25 września w naszym przedszkolu był obchodzony Dzień Przedszkolaka.
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 10 - 15 z 15