Strona Główna arrow Aktualności
Aktualności
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników w 2019 roku
10.04.2019.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat organizowanych turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci rolników w 2019 roku przez KRUS. Poniżej znajdują się wszystkie niezbędne dokumenty, które należy wydrukować i złożyć do najbliższej Placówki Terenowej KRUS do dnia 17 maja 2019 r.:
 
 
 
 
 
 
Kod do przyszłości
29.01.2019.
Kod do przyszłości to projekt, którego celem jest zwiększenie kompetencji w zakresie nauczania programowania przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz doskonalenie umiejętności podstaw programowania uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Edukacji Elektronicznej. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.koddoprzyszlosci.pl .
 
Uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Huszlewie wraz z nauczycielami z początkiem stycznia przystąpili do realizacji ww. projektu. Rozpoczęli od bezpłatnych warsztatów programowania z wykorzystaniem klocków LEGO WeDo w dniach 28-31 stycznia, prowadzonych przez doświadczonego trenera p. Janusza Kukawskiego
 
Dzięki udziałowi w projekcie szkoła zyska:
- możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach programowania,
- sprzęt w postaci zestawów klocków LEGO WeDo wraz z tabletami,
- dostęp do scenariuszy zajęć i platformy e-learningowej,
- wsparcie merytoryczne przy realizacji projektu. 
 
 

 
Dzień Eksperymentowania
29.11.2018.
30 listopada podczas Dnia Eksperymentowania na korytarzu szkolnym odbędą się pokazy eksperymentów matematycznych, które zaprezentują uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej i gimnazjum.

Więcej…
 
Konkurs "Matematyka w obiektywie"
10.11.2018.
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w konkursie Matematyka w obiektywie, którego celem jest:
 
Więcej…
 
Konkurs filmowy "Matematyka w kuchni"
05.11.2018.
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych do udziału w konkursie filmowym Matematyka w kuchni, którego celem jest:
 
1. Zachęcenie młodzieży do wykorzystania nowoczesnych urządzeń multimedialnych.
2. Promocja twórczego sposobu realizacji filmu.
3. Zachęcenie uczestników do aktywności artystycznej.
  
Więcej…