Strona Główna arrow Aktualności
Aktualności
Egzamin ósmoklasisty - ważne informacje
07.06.2020.
Serdecznie zapraszamy uczniów i ich rodziców do zapoznania się z informacjami na temat sposobów organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020 dostępnymi na stronie CKE pod adresem http://cke.gov.pl i stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz z wytycznymi GIZ, MZ i MEN szczegółowo opisanymi pod adresem http://men.gov.pl.
 

 
Przesłanie od św. Jana Pawła II
17.05.2020.

 


Przesłania św. Jana Pawła II

 

 

 


 


 
Nie zastąpi Ciebie nikt
17.05.2020.
Szanowni Państwo,

Rok 2020 został ogłoszony rokiem św. Jana Pawła II. Dokładnie 18 maja obchodzić będziemy 100. rocznicę Jego urodzin. Z tej okazji Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie przygotował hymn w hołdzie papieżowi o wymownym tytule „Nie zastąpi Ciebie nikt”.
Więcej…
 
100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II
17.05.2020.
Szkoła Podstawowa w Huszlewie pamięta o 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, która przypada w poniedziałek, 18 maja.
 
Bardzo ważną datą w historii Szkoły Podstawowej w Huszlewie był dzień 17 października 2005 roku.
Wtedy to, na posiedzeniu Rady Pedagogicznej Dyrektor Eugeniusz Kazimieruk wystąpił z propozycją nadania szkole imienia.
Członkowie rady podjęli uchwałę, aby poczynić kroki zmierzające do nadania imienia Szkole Podstawowej w Huszlewie.
Za zgodą wszystkich organów  jednogłośnie wskazano  na patrona - Jana Pawła II.


Więcej…
 
Nauczanie zdalne z wykorzystaniem metod i technik na odległość
25.03.2020.
Szanowni Państwo,
 
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku rozpoczynamy nauczanie zdalne z wykorzystaniem metod i technik na odległość, co oznacza wykorzystanie w procesie edukacji wszelkich dostępnych środków komunikacji, które nie wymagają osobistego kontaktu ucznia z nauczycielem: e-dziennika, materiałów dostępnych na stronach internetowych rekomendowanych przez MEN m.in. platformy http://epodreczniki.pl oraz stron www.cke.gov.pl (stron Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych), gdzie zamieszczane są materiały przydatne szczególnie dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty, www.gov.pl/zdalnelekcje, a także informacji dostępnych na stronie ministerstwa edukacji www.men.gov.pl, materiałów prezentowanych w programach publicznej telewizji i radiofonii, a także możliwość skorzystania z materiałów edukacyjnych wskazanych przez nauczyciela, w tym w oparciu o podręczniki, zeszyty ćwiczeń, które wszyscy uczniowie posiadają.
 
Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 9 z 17