Strona Główna arrow Sukcesy uczniów arrow Finał Powiatowych Rozgrywek w Piłkę Ręczną
Finał Powiatowych Rozgrywek w Piłkę Ręczną
01.12.2011.
30 listopada 2011r. drużyna chłopców z Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Huszlewie zajęła I miejsce w finale Powiatowych Rozgrywek w Piłkę Ręczną, który odbył się  w Łosicach. Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego p. Marek Szaniawski. Chłopcy reprezentować będą nasz powiat w rozgrywkach rejonowych 16 grudnia 2011r w Węgrowie.
 
 
Skład drużyny: Grochowski Bartek (br1), Pomagruk Szymon (br2), Pawłowski Darek, Niciporuk Michał, Leszczuk Grzegorz, Łubik Piotr, Tymoszuk Konrad, Osiej Adrian, Wawryniuk Michał, Harke Hubert, Wedziuk Grzegorz, Mironiuk Mariusz, Hubica Jakub, Głuchowski Krystian, Jazurek Adam.
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »