Strona Główna arrow Świetlica
Biblioteka
13.09.2019.
Biblioteka pracuje w oparciu o plan pracy biblioteki. Zbiory biblioteczne udostępniane są codziennie od poniedziałku do piątku. Obejmują one następujące publikacje: podstawowe wydawnictwa informacji bezpośredniej: encyklopedie ogólne i specjalistyczne, słowniki językowe, leksykony, poradniki,  przewodniki, lektury obowiązkowe i uzupełniające, bajki, baśnie, wierszyki, książki historyczne, obyczajowe, przygodowe, przyrodnicze, materiały metodyczne dla nauczycieli.    
 
Uczniowie przebywają w bibliotece: podczas zajęć wolnych, w trakcie przerw, przed lekcjami i po nich, a także na lekcjach bibliotecznych według harmonogramu otwarcia biblioteki. Poszerzają swoje wiadomości wykorzystują księgozbiór podręczny, wyszukują materiały potrzebne do konkursów, czy też przygotowują się do lekcji.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »