Strona Główna
Wigilia
20.12.2013.
20 grudnia 2013r. odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyła cała społeczność przedszkolna. Pani dyrektor Renata Tomczuk oraz pani wicedyrektor Teresa Chwesiuk złożyły wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Później wszyscy dzielili się opłatkiem, składali sobie wzajemnie życzenia oraz wspólnie kolędowali. Na koniec uroczystości częstowali się słodkościami. Dzieci z pierwszej grupy wręczyły wszystkim dorosłym kartki z życzeniami świątecznymi.
Dyrektor zespołu pani Renata Tomczuk złożyła wszystkim obecnym życzenia: "Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i bezpieczny wypoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia. pełnego optymizmu, szczęścia i powodzenia." Później wszyscy składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem. To spotkanie było pełne wzruszeń i pozytywnych emocji.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »