Strona Główna
Wspólne czytanie książek
19.12.2013.
18 grudnia 2013r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie w składzie: Wiktoria Poznańska, Aleksandra Potocka i Kamil Zienkiewicz udali się do Przedszkola Samorządowego w Huszlewie, aby w miłej i świątecznej atmosferze spędzić czas z młodszymi koleżankami i kolegami przy wspólnym czytaniu opowiadań wigilijnych.
 
Czytanie to było wstępem do rozmów, zadawania pytań, wspólnych zabaw, rysowania oraz śpiewania kolęd. Głośne czytanie przez osoby starsze jest skutecznym sposobem wzbogacania słownictwa wśród młodszych dzieci, rozwija ich wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia i pomaga w wychowaniu mądrego człowieka, który będzie umiał radzić sobie ze zmianami w codziennym życiu.
 
Zachęcamy wszystkich do wspólnego czytania i zapoznania się z akcją „Cała Polska czyta dzieciom”. Więcej informacji znajduje się na stronie, gdzie można m.in. posłuchać ciekawych audiobooków dla dzieci:
  
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »