Strona Główna
Gimnazjaliści w przedszkolu
15.02.2014.
14 lutego uczniowie klasy II naszego gimnazjum odwiedzili Samorządowe Przedszkole w Huszlewie, aby wystawić maluchom mini sztukę pt. „Recepta na zdrowie”.
 
Młodzi aktorzy opowiedzieli przedszkolakom historię pewnego Wojtka, który zbyt dużo czasu spędzał przed komputerem i telewizorem, zajadając przy tym chipsy, czekoladki i inne smakołyki. Mimo usilnych próśb kolegów i rodzeństwa nie dawał się namówić na żadną aktywność fizyczną. Po pewnym czasie Wojtek utył i źle się czuł. Jako receptę lekarz zalecił mu codzienne ćwiczenia, jazdę na rowerze i dużo ruchu. Mali widzowie jak zwykle okazali się sympatyczną i żywiołową publicznością. Po przedstawieniu z radością i dużym zaangażowaniem wzięli udział z w zabawach ruchowych i quizie o sporcie. W nagrodę zostali obdarowani zdrowymi niespodziankami.
 
Prosta historyjka, zagadki o sporcie i wspólne ćwiczenia miały zachęcić dzieci do zdrowego stylu życia i zabawy na świeżym powietrzu.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »