Strona Główna
Choinkowy Bal Przebierańców
14.02.2014.
13 lutego 2014r. w Przedszkolu Samorządowym w Huszlewie odbył się Choinkowy Bal Przebierańców. Dzieci w tym dniu poprzebierały się za różne postacie z bajek, nie zabrakło też policjanta, strażaka czy kierowcy rajdowego. Czas umilił im DJ Pyzdra, który przygotował wiele konkursów i zabaw przy popularnych melodiach z różnych stron świata, które królują na dyskotekach oraz przy piosenkach dziecięcych. Na Balu gościły dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do naszego przedszkola. Świetnie bawiły się w gronie naszych przedszkolaków. Rodzice przygotowali dzieciom słodki poczęstunek. Rozbawione dzieci niespodziewanie odwiedził Święty Mikołaj i wszystkich obdarował słodkimi prezentami. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »