Strona Główna
Dzień Dziecka
10.06.2014.
Dzień Dziecka to jeden z najbardziej lubianych przez dzieci dni w roku. W naszym zespole wyjątkowe obchody tego święta to już wieloletnia tradycja. Kilka godzin świetnej zabawy zapewniła w tym roku firma FIKON z Łukowa.
 
10 czerwca na wszystkie dzieci od przedszkolaków po gimnazjalistów czekało mnóstwo bezpłatnych atrakcji: dmuchany zamek i zjeżdżalnia, trampolina, eurobungee, siłomierz. Ponadto każdy uczestnik zabawy otrzymał talon na watę cukrową lub popcorn. Na chętnych czekały też hot dogi i obiad. Nad bezpieczeństwem uczniów i sprawnym przebiegiem uroczystości czuwała dyrekcja zespołu i nauczyciele, zaś pracownicy niepedagogiczni zajęli się stroną kulinarną. Atrakcje przygotowane na ten dzień zostały zorganizowane ze środków przekazanych przez Radę Rodziców i Urząd Gminy w Huszlewie.
 
Społeczność szkolna dziękuje wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego, że święto dziecka było takie wyjątkowe.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »