Strona Główna
Do szkoły wrócić już czas
02.09.2014.
1 września uczniowie Zespołu Szkolno-Wychowawczego w Huszlewie rozpoczęli nowy rok szkolny. Potrwa on do 26 czerwca 2015 roku.
 
Inauguracja roku szkolnego tradycyjnie rozpoczęła się uroczystą Mszą Świętą w miejscowym Kościele. Następnie społeczność szkolna i licznie zgromadzeni rodzice zebrali się na hali sportowej, gdzie zostali uroczyście powitani przez dyrektor zespołu panią Renatę Tomczuk. Swoją obecnością zaszczycili nas: wójt gminy pan Stanisław Stefaniuk, proboszcz ks. Józef Sobotko oraz ks. Krzysztof Nowachowicz. Pani dyrektor podziękowała panu Stanisławowi Stefaniukowi za owocną współpracę, dzięki której udało się zrealizować wiele przedsięwzięć na rzecz zespołu i ulepszyć jego funkcjonowanie. Ciepłe słowa pani Renata Tomczuk skierowała również do rodziców, dziękując im za dotychczasowe zaangażowanie na rzecz szkoły i prosząc o dalszą współpracę. W swoim przemówieniu przypomniała o 75 rocznicy II wojny światowej.
 
Następnie głos zabrał wójt pan Stanisław Stefaniuk życząc uczniom w nowym roku szkolnym wielu sukcesów. Poinformował także rodziców, że wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom utworzono dwie klasy zerowe, w związku z tym zaistniała możliwość objęcia wychowaniem przedszkolnym wszystkie chętne dzieci.
 
Po oficjalnej uroczystości uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. Miło było po dwumiesięcznej nieobecności zobaczyć znajome twarze, wymienić się wrażeniami z wakacji. Przed nami kolejny rok nauki i pracy, zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń. Zarówno dyrekcja, jak też cała kadra pedagogiczna, będzie wspierać wszystkich uczniów zespołu w realizacji ich marzeń, zamierzonych celów i osiąganiu jak najwyższych sukcesów.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »