Strona Główna
Uroczyste otwarcie placu zabaw w Samorządowym Przedszkolu w Huszlewie
02.10.2014.
Dnia 1 października 2014r. w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie placu zabaw.
Na uroczystość tą przybyli zaproszeni goście m.in. p. Sylwia Osipiuk Zastępca Dyrektora Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatury w Siedlcach, p. Stanisław Stefaniuk Wójt Gminy Huszlew, ks. Proboszcz Józef Sobotka, p. Artur Mączyński dyrektor Krynicy Vitamin –Dziadkowskie Folwark, p. Karol i Piotr Zienkiewicz, nauczyciele z Zespołu Szkolno-Wychowawczego oraz rodzice i dzieci.
 
Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przez Dyrektor Zespołu Szkolno – Wychowawczego p. Renatę Tomczuk. Następnie głos zabrali goście p. Sylwia Osipiuk i Wójt p. Stanisław Stefaniuk.
 
Po przemówieniach dzieci z Przedszkola i I klasy Szkoły Podstawowej zaprezentowały część artystyczną. Punktem kulminacyjnym uroczystości było poświęcenie placu zabaw i przecięcie wstęgi. Potem nastąpiła najważniejsza chwila dla naszych maluchów, wspaniale bawiły się na placu zabaw.
 
Dziękujemy naszej Dyrekcji i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania placu zabaw.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »