Strona Główna arrow Aktualności arrow Moja przyszłość
Moja przyszłość
22.10.2014.
W okresie od września 2014r. do czerwca 2015r. uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Huszlewie biorą udział w projekcie realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego pn. "Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe - "Moja przyszłość", współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego poprzez rozszerzanie oferty edukacyjno-wychowawczej szkół o dodatkowe zajęcia pozalekcyjne ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych.
 
W ramach projektu grupa 17 uczniów bierze udział w zajęciach pozalekcyjnych z języka obcego, z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz w zajęciach związanych z poradnictwem i doradztwem edukacyjno-zawodowym. 
 
Każdy uczeń biorący udział w projekcie zobowiązany jest do udziału we wszystkich typach zajęć. Udział uczniów w zajęciach jest nieodpłatny. 
 
Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie www.mp.mazovia.pl
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »