Strona Główna
Jak zostać strażakiem?
06.11.2014.
5 listopada dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność zobaczyć z bliska jak wygląda praca strażaków. W tym celu została zorganizowana wycieczka do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach.
 
Dzięki życzliwości panów strażaków przedszkolaki mogły oglądać samochody i sprzęt pożarniczy. Wysłuchały również opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka oraz akcjach ratowniczo-gaśniczych. Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość przymierzenia stroju strażaków oraz wejście do wozu strażackiego.
 
Po wycieczce w Państwowej Straży Pożarnej udaliśmy się do KINA ZA ROGIEM do Łosickiego Domu Kultury na film pt.: „Żółwik Sammy”. W kinie każdy zajął miejsce i z niecierpliwością wyczekiwał rozpoczęcia seansu. Film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca. Po zakończeniu filmu na dzieci czekała niespodzianka, każdy kto wychodził dostał pysznego lizaka. W drodze powrotnej dzieci dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »