Strona Główna
Światowy Dzień Pluszowego Misia
30.11.2014.
Nie od dziś wiadomo, że pluszowy miś jest ukochaną przez wszystkie dzieci przytulanką. We wtorek 25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
 
W tym dniu dzieci do przedszkola przyniosły swojego ulubionego misia. Dowiedziały się także, jak powstał pluszowy miś, uczestniczyły w  grach i zabawach ruchowych. Poznawały zwyczaje niedźwiedzi oraz bajki o misiach. Opowiadały też o swoich pluszakach. Na zakończenie tego wspólnego miłego dnia przedszkolaki zjadły misiowe ciasteczka i oglądały wybraną przez siebie bajkę. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne będziemy się uczyć i bawić.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »