Strona Główna
Zabawa choinkowa 2015
12.02.2015.
11 lutego 2015r. w Przedszkolu Samorządowym w Huszlewie odbył się Choinkowy Bal Przebierańców.
 
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Czas umilił nam DJ Pyzdra, który przygotował wiele konkursów i zabaw przy popularnych melodiach z różnych stron świata i piosenkach dziecięcych. Na Balu gościły dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do naszego przedszkola. Świetnie bawiły się w gronie naszych przedszkolaków. Rodzice przygotowali dzieciom poczęstunek. Rozbawione dzieci niespodziewanie odwiedził Święty Mikołaj i wszystkich obdarował słodkimi prezentami. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze, dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »