Strona Główna
Dzień Rodziny
27.05.2015.
26 maja 2015 roku społeczność zespołu obchodziła Dzień Rodziny. To wyjątkowe, rodzinne święto promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu z rodziną. Mimo kaprysów pogody, która zmusiła nas do przeorganizowania miejsca uroczystości z placu zabaw w przedszkolu do sali gimnastycznej, uczestnikom imprezy towarzyszył dobry humor.
 
Część oficjalna uroczystości rozpoczęła się wystąpieniem Dyrektor zespołu pani Renaty Tomczuk. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Huszlew pan Stanisław Stefaniuk, główny sponsor pan Stanisław Leszczyński oraz Barbara Sawczuk, Maria Szumiec i Wiesława Stefaniuk. Uroczystość uświetniły występy dzieci. Były życzenia, wiersze, piosenki. Widzowie nie ukrywali wzruszenia i radości. Gromkimi brawami nagrodzili małych artystów. Program imprezy oferował wiele atrakcji. Chwile świetnej zabawy dostarczył dzieciom dmuchany plac zabaw: zjeżdżalnia, basen z kulkami. W kąciku zainteresowań można było rysować, konstruować, układać klocki lub korzystać z urządzeń Radosnej Szkoły. Na zgłodniałych czekała mała przekąska. Taka forma spędzania wolnego czasu skierowana do dzieci i ich rodzin jest doskonałym sposobem na integrację nie tylko społeczności szkolnej, ale także lokalnej.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »