Strona Główna
Wycieczka do Multicentrum
15.05.2015.
14 maja 2015r. grupa I z naszego przedszkola wybrała się na zajęcia edukacyjne w Multicentrum do Białej Podlaskiej.
 
Uczestnicy, podzieleni na trzy grupy, mogli rozpocząć zabawę w odpowiednio wyposażonych salach. Wspaniale zaadaptowały się do warunków stworzonych przez Multicentrum i z ogromnym zaangażowaniem podeszły do wyznaczonych zadań. Największym wyzwaniem okazało się budowanie konstrukcji z klocków K’NEX. Dzieci wzięły również udział w zajęciach z edukacji środowiskowej, gdzie wraz z „Kostkiem” poznawały ciekawostki o swoim ciele. W kolejnej sali czekała na dzieci tablica interaktywna na której można było wziąć udział w zabawach interaktywnych, układać puzzle. Odwiedziliśmy też Bibliotekę Barwną w której Pani w kilku słowach opowiedziała nam o jej wyposażeniu i działalności. Mieliśmy wolny czas na oglądanie książek i zabawę z Panią bibliotekarką. Po wyjściu z biblioteki zwiedziliśmy Park Radziwiłłów. Ostatnim punktem wycieczki był posiłek w Mc Donaldzie. Dzieci wróciły do Huszlewa zadowolone i pełne wrażeń.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »