Strona Główna
Światowy Dzień Pluszowego Misia
03.12.2015.
Dnia 25.11.2015 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione pluszowe maskotki. Z przyniesionymi do przedszkola Misiami tańczyły przy piosenkach: „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie”, „Niedźwiadki niejadki” . Dzieci oraz Misie świetnie bawiły się podczas wykonywania zadań sprawnościowych i torów przeszkód. Słuchały wierszyków o Misiach, ochoczo odpowiadały na zadawane zagadki oraz wykonały piękne prace plastyczne. Wspólnie oglądały bajki o najbardziej znanym misiu w Polsce „Miś Uszatek”. Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.
 
Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili:
Kto jest dzieci przyjacielem? - Mały miś!
Kto tajemnic zna tak wiele? - Mały miś!
Miś choć mały, choć nieśmiały, wielkie serce ma!
Pocieszyciel doskonały - każdy misia swego ma.
 
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »