Strona Główna
Dzień Przedszkolaka
21.09.2016.
W dniu 20.09.2016r. w naszym przedszkolu po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci brały udział w różnorodnych zabawach , wesoło bawiły się przy muzyce i otrzymały dużo prezentów. W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas bardzo zacni goście: Wójt Gminy Huszlew p. Stanisław Stefaniuk, Ksiądz Proboszcz Józef Sobótka, Przewodniczący Rady Gminy p. Grzegorz Wawryniuk, Skarbnik Gminy p. Katarzyna Mackiewicz i licznie przybyli rodzice. Spotkanie to stało się okazją do złożenia podziękowań p. Wójtowi i Dyrekcji Zespołu Szkolno- wychowawczego w Huszlewie, za przeprowadzenie remontu w przedszkolu. Goście, rodzice i dzieci wspaniale się bawili , na pewno długo i miło będą wspominać ten dzień.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »