Ślubujemy...
28.10.2016.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły październik to miesiąc, w którym uczniowie klas pierwszych są oficjalnie przyjmowani do grona gimnazjalistów. W tym roku szkolnym uroczystość ślubowania odbyła się 27 października 2016r. Wszystkich zebranych przywitała pani dyrektor Renata Tomczuk, która szczególne ciepłe słowa skierowała do bohaterów uroczystości – pierwszoklasistów, podkreślając doniosłość tej chwili. Następnie w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz koleżanek i kolegów z innych klas nasi pierwszoklasiści złożyli obietnicę bycia dobrym uczniem, obywatelem i człowiekiem.
 
Na zakończenie uroczystości zaprezentowali krótką część artystyczna, której motywem przewodnim był czas. Czas dany im do wykorzystania przez kolejne trzy lata. Jednak to nie był koniec wrażeń w tym dniu. Dzień zakończył się dyskoteką szkolną.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »