Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Wycieczka do Siedlec
Wycieczka do Siedlec
26.11.2016.
25 listopada odbyła się wycieczka szkolna do Siedlec, w której uczestniczyło 55 uczniów z klas IV – VI szkoły podstawowej wraz z opiekunami.
 
Wyjechaliśmy rano o ósmej, bo plan wycieczki był bardzo napięty, ale ciekawy. Rozpoczęliśmy od długo wyczekiwanej wizyty na basenie, potem odwiedziliśmy Katolickie Radio Podlasie. Pani, która nas oprowadzała, przybliżyła nam historię i teraźniejszość radia. Każdy uczestnik mógł nagrać próbkę swego głosu i później ją odsłuchać. Kolejnym punktem wycieczki była Wagarownia czy inaczej Escape Room. To miejsce z kilkoma pokojami, z których można wydostać się tylko po rozwiązaniu zagadek lub odnalezieniu skarbów. Od uczestników zabawy wymaga logicznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów i spostrzegawczości. Zabawa w Wagarowani trwała 3 godziny i u wielu wywołała dreszczyk emocji, a nawet strachu. Potem udaliśmy się do kina na film „Fantastyczne zwierzaki i jak je znaleźć”, którego bohater przeżywa niezwykłe przygody w tajemniczym, nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników. Film bardzo spodobał się uczniom. Po dniu pełnym wrażeń zasłużyliśmy na krótki odpoczynek, więc poszliśmy na obiad, oczywiście w McDonald's. Do domu wróciliśmy późnym wieczorem. Dobrze, że następnego dnia była sobota, więc mogliśmy dłużej pospać.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »