Strona Główna
Choinkowe pląsy
10.02.2017.
Tradycyjnie w karnawale w wielu szkołach odbywają się bale choinkowe. Uczniowie naszego zespołu, hołdując tej tradycji, 9 lutego uczestniczyli w takiej zabawie zorganizowanej dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, pracowników szkoły oraz Rady Rodziców.
 
Do zabawy w tegorocznym balu zaprosił nas DJ Pyzdra, który przez kilka kolejnych godzin serwował wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, a wciąż popularne. W baśniowej scenerii jako pierwsze w tan ruszyły dzieci z przedszkola. W różnobarwnych i oryginalnych strojach wprowadziły wszystkich w magiczny świat pełen wróżek, księżniczek, rycerzy i innych znanych bohaterów. Wkrótce dołączyli do nich uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i wreszcie gimnazjaliści. Najbardziej wyczekiwaną postacią okazał się jednak Mikołaj, który, ku wielkiej radości najmłodszych, pojawił się z worami pełnymi prezentów. Rada Rodziców i obecni na choince rodzice zapewnili wszystkim uczestnikom zabawy smaczny i ciepły posiłek oraz słodycze i soki. 
 
Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Bardzo prędko nadszedł wieczór i czas było porzucić taneczne pląsy. Kolejna zabawa choinkowa za nami.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »