Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018
05.09.2017.
W poniedziałek, 4 września 2017 roku dyrektor szkoły - pani Renata Tomczuk oficjalnie inaugurowała nowy rok szkolny w Zespole Szkolno – Wychowawczym w Huszlewie. Wśród zebranych byli: wójt gminy – pan Stanisław Stefaniuk, proboszcz parafii pw. św. Antoniego – Józef Sobótka, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, uczniowie oraz rodzice.
 
Szczególnie ciepłe słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy w galowych strojach, lecz z dużą dozą nieśmiałości wkroczyli w progi naszej szkoły. Nowi uczniowie wysłuchali słów pani dyrektor, która życzyła im powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym, a rodzicom podziękowała za zaufanie, jakim obdarzyli szkołę, przekazując pod opiekę swoje pociechy. Kończąc przemówienie, pani dyrektor życzyła wytrwałości całej społeczności szkolnej w rozpoczynającym się roku szkolnym 2017/2018.
 
Po oficjalnej części uroczystości uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami.
 
Wychowawcy grup przedszkolnych - p. Mariola Kościan, p. Marzena Iwaniuk, p. Justyna Cyborska
Wychowawca klasy "0" - p. Agnieszka Garbowicz
Wychowawcy klas pierwszych: 1a - p. Danuta Wróbel, 1b - p. Eleonora Zadróżniak
Wychowawca klasy drugiej – p. Anna Biernacka
Wychowawca klasy trzeciej – p. Beata Semeniuk
Wychowawca klasy czwartej - p. Halina Warda
Wychowawca klasy piątej - p. Marzena Kulicka
Wychowawca klasy szóstej - p. Katarzyna Maksymiuk
Wychowawca klasy siódmej - p. Ewelina Ilczuk
Wychowawcy klas drugich GIMNAZJUM: 2a - p. Alicja Stefanowicz, 2b - p. Agnieszka Borysiuk
Wychowawca klasy trzeciej GIMNAZJUM - p. Elwira Szewczyk
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »