Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Warsztaty profilaktyczne
Warsztaty profilaktyczne
28.09.2017.
Nie zbawię świata i nie deklaruję tego, ale mam świadomość, że przez moją muzykę mogę coś zmienić w życiu innych ludzi – mam nadzieję, że na lepsze. Mogę dać im coś z siebie, a może nawet pomóc – takie przesłanie wypłynęło w niecodziennego spotkania uczniów ZS-W w Huszlewie z Pawłem Przewoźnym w dn.28.09.2017 r., które odbyło się w ramach warsztatów profilaktycznych.
 
Ich celem jest przeciwdziałanie chorobom alkoholowym, narkomanii i hazardowi. Młody, utalentowany raper i filmowiec otwarcie i z pasją mówił o swoich wartościach takich jak: patriotyzm, wiara i pasja, czym bardzo zainteresował młodzież. Zachęcał ich do stawiania na siebie, do rozwijania swoich talentów. W godzinnym spotkaniu, opowiadając o sobie pokazywał efekty swojej pracy – pełne energii i ciepła filmiki, pokazujące sceny z życia codziennego najbliższych mu osób, będące doskonałym sposobem na zarabianie, a jednocześnie ukazujące jaką drogę trzeba przebyć, aby osiągnąć sukces. Może on być mierzony ilościami nagród i konkursów, w jakich zwyciężył lub po prostu chęcią podzielenia się swoją pasją i zamiłowaniem z młodymi ludźmi, dla których pochodzenie, status społeczny są często barierami nie do pokonania.
 
Mamy nadzieję, że była to lekcja, która podkreśli, jak ważne w życiu jest bycie wolnym od nałogów oraz że zawsze warto dążyć do realizacji swoich marzeń. Zwieńczeniem warsztatów były konkursy, w trakcie których można było wygrać płytę Pawła, a na koniec wspólna fotka, na której każdy będzie mógł się oznaczyć korzystając z serwisu społecznościowego facebook.com/underofficial.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »