Strona Główna arrow Archiwum arrow Zakochany poliglota
Zakochany poliglota
14.02.2018.
13 lutego 2018 roku uczniowie z klas II a i II b gimnazjum razem z nauczycielem języka rosyjskiego panią Ewą Łukaszuk pojechali na dzień otwarty, który odbył się w INSTYTUCIE NEOFILOLOGII I BADAŃ INTERDYSCYPLINARNYCH UPH w Siedlcach. Na warsztatach, pt. "Zakochany poliglota" uczniowie dowiedzieli się, jak można wyrażać uczucia w języku obcym. Po wykładzie językowym zostaliśmy zaproszeni na zajęcia, pt. " Miłosne nuty", podczas których nauczyliśmy się śpiewać po rosyjsku dwóch piosenek o miłości. Walentynkowe spotkanie zakończyło się mini koncertem wszystkich uczestników. Udział w warsztatach był doskonałą okazją, aby kształtować kompetencje językowe uczniów. Gimnazjaliści mieli możliwość obejrzeć siedlecką uczelnię.
 
następny artykuł »