Strona Główna arrow Sukcesy uczniów arrow Maja Wawryniuk - laureatką konkursu literackiego pod hasłem Opowiedz mi babciu, opowiedz mi dziadku
Maja Wawryniuk - laureatką konkursu literackiego pod hasłem Opowiedz mi babciu, opowiedz mi dziadku
23.10.2018.
Maja Wawryniuk, uczennica klasy VI została laureatką międzyszkolnego konkursu literackiego dla szkół podstawowych powiatu łosickiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach w ramach projektu MEN „Godność.Wolność.Niepodległość” będącego częścią wieloletniego programu „Niepodległa”.

Opowiadanie Mai zostało nagrodzone I miejscem w kategorii klas IV-VI. Jej opowieść jest literackim przedstawieniem historii dziadków, swobodną, twórczą interpretacją wspomnień inspirowanych ich przeżyciami i doświadczeniami. Utwór zostanie opublikowany wraz z pracami pozostałych laureatów w zbiorze opowiadań jako wspaniała publikacja upamiętniająca 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
 
Nasza laureatka otrzyma też małe niespodzianki przygotowane przez organizatora. Nagrody rzeczowe, które zostaną jej wręczone na uroczystej wieczornicy 8 listopada 2018 r. oraz nagrodę główną, czyli udział w wycieczce do Warszawy, która odbędzie się dnia 25 października 2018 r.
 
Mai Wawryniuk gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji z nagród rzeczowych oraz niezapomnianych wrażeń podczas wycieczki do Warszawy.
 
« poprzedni artykuł