Strona Główna arrow Wydarzenia arrow Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka
26.09.2018.
„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"
 
Dnia 25 września w naszym przedszkolu był obchodzony Dzień Przedszkolaka.
Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Z tej okazji dzieci brały udział w różnorodnych zabawach i wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki. Były również prezenty i wspaniały poczęstunek.
 
W tym dniu odwiedzili nas z życzeniami bardzo mili goście: Wójt Gminy p. Stanisław Stefaniuk, ks. Kanonik Józef Sobótka, p. Dyrektor Renata Tomczuk, p. wicedyrektor Teresa Chwesiuk i rodzice. Ten dzień dostarczył wszystkim dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą go długo i ciepło wspominać.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »