Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Ola Korzeniewska zwyciężczynią etapu rejonowego 27. Olimpiady Promującej Zdrowy Styl Życia
Ola Korzeniewska zwyciężczynią etapu rejonowego 27. Olimpiady Promującej Zdrowy Styl Życia
20.12.2018.
14 grudnia 2018 r. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łosicach odbył się etap rejonowy 27. Olimpiady Promującej Zdrowy Styl Życia. Zwyciężczynią została uczennica naszej szkoły - Aleksandra Korzeniewska, która 15 marca 2019 r. będzie reprezentowała nasz powiat w eliminacjach okręgowych w Warszawie.
 
Uczniowie przystępujący do olimpiady mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań, a laureaci zostali wyłonieni po dogrywce. Etap rejonowy poprzedziły eliminacje. Wzięło w nich udział 91 uczniów z 7 szkół z powiatu łosickiego. Nagrody uczestnikom olimpiady ufundowało Starostwo Powiatowe w Łosicach oraz Urząd Miasta i Gminy Łosice. Organizatorem wydarzenia był oddział rejonowy oddział PCK w Łosicach we współpracy z łosicką PSSE. Oli bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »