Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Spotkanie członków Koła Łowieckiego "Wola" Warszawa z uczniami ZSW w Huszlewie
Spotkanie członków Koła Łowieckiego "Wola" Warszawa z uczniami ZSW w Huszlewie
08.01.2019.
Od wielu lat trwa współpraca Zespołu Szkolno – Wychowawczego w Huszlewie z Kołem Łowieckim ,,Wola” Warszawa. 21 grudnia 2018 r. po raz kolejny myśliwi: Janusz Filipowicz –łowczy, Waldemar Zienkiewicz, Karol Zienkiewicz, Michał Pawlik i Mariusz Poboży - członkowie koła oraz przedstawiciel Zarządu Okręgowego PZŁ Biała Podlaska - Jacek Szałucha zaszczycili swoją obecnością mury szkoły.
 
Tym razem zorganizowali wszystkim uczniom i pracownikom zespołu miłą niespodziankę. W strojach św. Mikołaja wręczyli materiały edukacyjne o tematyce leśnej i słodkie upominki. W tym szczególnym czasie pełnym magii i radości nie obyło się bez składania życzeń świątecznych i noworocznych, łamania się opłatkiem i śpiewania kolęd. Starsi uczniowie dziękowali myśliwym za zorganizowane zajęcia przybliżające tematykę leśną i edukację przyrodniczo-łowiecką zaś ci młodsi za naukę rozpoznawania dzikich zwierząt, zachowania się w kontakcie z nimi, rolę lasów i potrzebę dokarmiania dzikich zwierząt.
 
Z leśnym pozdrowieniem Darz Bór dyrektor zespołu Renata Tomczuk w imieniu własnym i społeczności szkolnej podziękowała za współpracę, życzliwość, prowadzone akcje charytatywne na rzecz uczniów zespołu oraz za przybliżanie wiadomości o bogactwach, które gromadzi świat roślin i zwierząt leśnych.
 
 
 
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »