Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Uczymy się programować
Uczymy się programować
29.01.2019.
W dniach 28-31 stycznia uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Huszlewie wraz z nauczycielami uczestniczą w zajęciach kodowania z wykorzystaniem klocków LEGO WeDo, prowadzonych przez doświadczonego trenera p. Janusza Kukawskiego z Fundacji Rozwoju Edukacji Elektronicznej. Szkolenie to jest częścią projektu Kod do przyszłości
 
Za nami pierwsze zajęcia programowania. Frekwencja na warsztatach dopisuje, pomimo rozpoczętych od poniedziałku ferii zimowych. Cieszymy się bardzo, że możemy uczestniczyć w tym przedsięwzięciu i doskonalić swoje kompetencje informatyczne w zakresie nauki kodowania, która jest obowiązkowa przy realizacji nowej podstawy programowej od 2017 roku.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »