Strona Główna arrow Wydarzenia arrow Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
29.01.2019.
„Jak bardzo Was kochamy, chyba o tym wiecie, bo jesteście dla nas najlepsi na świecie.”
 
Dnia 22 stycznia 2019r odwiedzili nas nasi najukochańsi dziadkowie, aby podziwiać popisy swoich wnucząt przygotowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »