Strona Główna arrow Wydarzenia arrow CHOINKA NOWOROCZNA
CHOINKA NOWOROCZNA
18.01.2019.
17 stycznia 2019 r przedszkolaki bawiły się na Zabawie Choinkowej. W tym dniu dzieci założyły piękne stroje karnawałowe. Wszyscy razem tańczyli na pięknie udekorowanej sali wraz z Zespołem Happy Event Animacje. Zabawy, które prowadzili animatorzy bardzo podobały się dzieciom, a najbardziej spodobały się postaci Myszki Miki i Kaczora Donalda. Byli także najbliżsi przedszkolaków- mamy, tatusiowie, rodzeństwo i … ktoś, na kogo wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością, czyli Mikołaj, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Nie zabrakło także poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszyscy świetnie się bawili, do domów wrócili wyczerpani tańcami, ale pełni wrażeń.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »