Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Wycieczka do Siedlec
Wycieczka do Siedlec
27.03.2019.
26 marca 2019 roku uczniowie klas I, II i III udali się na wycieczkę do Siedlec.
 
Pierwszym punktem naszego wyjazdu była wizyta w redakcji Katolickiego Radia Podlasie. W trakcie pobytu w rozgłośni dzieci dowiedziały się, na czym polega praca realizatora, spikera oraz reportera radiowego, minęły także okazję wziąć udział w nagraniu. Każdy uczeń przedstawił się do mikrofonu. Wizyta w radiu zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.
Następnym punktem wycieczki było Muzeum Diecezjalne w Siedlcach, gdzie dzieci miały okazję obejrzeć obraz ,,El Greca” oraz wziąć udział w lekcji muzealnej prowadzonej przez panią kustosz Dorotę Pikulę.
 
Po wizycie w muzeum zwiedziliśmy Katedrę Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach.
 
Atrakcją wycieczki okazały się zajęcia rekreacyjne w parku trampolin JUMPOUT, gdzie w atmosferze wesołej zabawy spędziliśmy aktywnie czas.
 
Następnie pojechaliśmy na obiad do restauracji McDonald. Po posiłku udaliśmy się do kina, gdzie obejrzeliśmy film pt. "Corgi psiak królowej”. Film bardzo podobał się dzieciom. Jego żywa, dynamiczna akcja trzymała nas w napięciu.
 
Zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Opiekę nad uczniami sprawowały: Agnieszka Garbowicz, Beata Semeniuk i Katarzyna Michalak.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »