Strona Główna arrow Wydarzenia szkolne arrow Eliminacje do Konkursu Plastycznego
Eliminacje do Konkursu Plastycznego
01.04.2019.
Dnia 29 marca 2019 roku, odbyły się eliminacje szkolne do konkursu plastycznego. 16 prac uczniów klas I-III zostało zakwalifikowywanych do Powiatowego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Oddział KRUS w Łosicach pt: ,,Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”.
 
Cele konkursu to: promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, oraz popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.
 
Koordynatorem szkolnym konkursu jest p. Agnieszka Garbowicz.
 
następny artykuł »